.::Last Life Role Play::.

Ogłoszenie

.
BLOG Z HUMOREM: WEJDŹ

#1 2009-07-24 14:26:49

Max_Nucklear

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 99
Punktów :   
Wiek: 25
Praca: National Guard LD

Błąd baza NG

Witam w otóż jest błąd z bazą NG

Na wczesniejszej mapce zawsze po wejściu do obozu NG crashowało wszystkich teraz na nowej mapce wogóle niema obozu NG przynajmniej /duty3 działa.Tak więc proszę o naprawienie bazy a podczas naprawiania proszę nie przesadzić z obiektami najlepiej zróbcie garaż dla hydry płoty garaż dla patriotów garaż dla 2 czołgów i lądowisko dla HUNTERA to przez te wieże wokół bazy wszyscy dostawali crasha...

ODRAZU PROPOZYCJA:Proponuje oto ten helikopter jeśli można to żeby dorobić mu interior mam taki jeden interior ma ID 1[/url]http://www.gtam.info/xenon/idpojazdow/vehicles/heli/armychoper.gif[url]ID 548||||||||

Offline

 

#2 2009-07-24 15:11:27

Michael_Taylor

Generał NG

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 101
Punktów :   
Wiek: IC 26
Pochodzenie: Los Santos
Praca: National Guard

Re: Błąd baza NG

No właśnie, dołączam się do propozycji. Jak może wojsko normalnie funkcjonować skoro mamy do stałej dyspozycji tylko 4 radiowozy, a cała reszta sprzętu jest pod wodą.


http://r-monitoring.pl/dowod/dowod.php?bg=3&nick=Michael&imie=Taylor&wiek=26&plec=m&gg=

Bilet 120 zł, bilet na pociąg 12 zł, zobaczyć Katerine na żywo- bezcenne. Sopt Hit Festiwal 2009 RLZ

Offline

 

#3 2009-07-24 15:13:21

Jade_Yoshi

Użytkownik

6101414
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 29
Punktów :   
Wiek: 25
Pochodzenie: El Vendrell
Numer Telefonu: Zastrzeżony
Samochód: ------------
Praca: -------------

Re: Błąd baza NG

Podobno ma myć zmieniona mapka na tą wcześniejszą.Na starej mieliście też ten sam błąd ?


Damien Alvarez -Młody 25 letni chłopak przyjechał do Los Santos .Zarabia na życie w usługach sprzątających.Można go spotkać jedynie w swoim samochodzie Banshee na swojej ulicy w której odbywają się nielegalne wyścigi.Bardzo znany szalony kierowca u policji.Niektórzy nazywają go królem ulic chociaż on sam wie,że nim nie jest.Podobno stara się o 1 miejsce na Czarnej Liście ...

Offline

 

#4 2009-07-24 16:16:43

Michael_Taylor

Generał NG

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 101
Punktów :   
Wiek: IC 26
Pochodzenie: Los Santos
Praca: National Guard

Re: Błąd baza NG

Na starej nie byłem w NG, ale jak przejezdzalem to baza była tylko Max coś mowi że Crashe często były bo było za dużo wiezyczek. A ta nowa mapka ma być z restartem kont?


http://r-monitoring.pl/dowod/dowod.php?bg=3&nick=Michael&imie=Taylor&wiek=26&plec=m&gg=

Bilet 120 zł, bilet na pociąg 12 zł, zobaczyć Katerine na żywo- bezcenne. Sopt Hit Festiwal 2009 RLZ

Offline

 

#5 2009-07-24 17:12:26

Max_Nucklear

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 99
Punktów :   
Wiek: 25
Praca: National Guard LD

Re: Błąd baza NG

Z tego co wiem to bez restartu kont prawdopodobnie to ta sama mapka ale trochę dopracowana moim zdaniem mój pomysł jest bardzo dobry ponieważ NG to wojsko i nie może przeżywać co sekunde "Crashy" Ta Max_Taylor po wejściu do bazy NG crashowało tak więc utworzyłem poradnik jak tego uniknąć Ale kurcze do jasnej cisanej ILE RAZY MAM PISAĆ W KOŁO MACIEJU TO SAMO.Ktoś odchodzi z NG przyjmuje nowego ktoś przychodzi rekru-off A tu nagle się okazuje że średnio co 1 dzień muszę pisać ten poradnik.No ba teraz to się nie zamęcze ale nawet niema bazy NG jak już wspomniałem do grunt to to że /duty3 działa tak ale 4 radiowozy to chyba za mało nie mówiąc i bugach spawnu wozów w NG porostu spadają na dół ponieważ obiekty zbyt wolno się wczytują.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
serwis urządzeń no