.::Last Life Role Play::.

Ogłoszenie

.
BLOG Z HUMOREM: WEJDŹ

#1 2009-07-19 10:16:47

Ricardo_Bell

Lider

Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 34
Punktów :   

Skarga na Thomas_Hemingway

Nick skarżącego:Ricardo Bell
Nick oskarżonego: Thomas Hemingway
Powód:A wiec... Ja tego nie rozumiem... Bylo tak... Wpisalem /wanted.. i tam bylo ze ochroniaz prezydenta jest poszukiwany... Wziolem komenda /namierz i pojechalem tam... i ooc napisalem ze bede musial zlapac go... a tam prezydent zaczol wyzywac ze MG a ja to napisalem ooc i spamowac zaczol... no i wtedy jakis goscio walna mnie piescia i dalem mu /su za uderzenie policjanta i nacelowalem bronia... Kazalem mu isc do komi a on uciekl do samochodu i pojchal... wtedy admin przyszedl tam i ja zaczolem strzelac do uciekajacego samochodu a admin mnie jakos "podrzucal do gory i zabieralo mi zycie" no i wtedy takze tamten goscio zaczol mnie bic z piesci to ja dalem komende /ja ciagnie za zoba przestepce i wziolem /ciagnij a wtedy admin dal mi kicka "na gowno"... $A wiec... Ja tego nie rozumiem... Bylo tak... Wpisalem /wanted.. i tam bylo ze ochroniaz prezydenta jest poszukiwany... Wziolem komenda /namierz i pojechalem tam... i ooc napisalem ze bede musial zlapac go... a tam prezydent zaczol wyzywac ze MG a ja to napisalem ooc i spamowac zaczol... no i wtedy jakis goscio walna mnie piescia i dalem mu /su za uderzenie policjanta i nacelowalem bronia... Kazalem mu isc do komi a on uciekl do samochodu i pojchal... wtedy admin przyszedl tam i ja zaczolem strzelac do uciekajacego samochodu a admin mnie jakos "podrzucal do gory i zabieralo mi zycie" no i wtedy takze tamten goscio zaczol mnie bic z piesci to ja dalem komende /ja ciagnie za zoba przestepce i wziolem /ciagnij a wtedy admin dal mi kicka "na gowno"...& potem gdy wszedlem i znowu tam pojechalem no i chcialem zatrzymac ochroniaza a all zapytalem sie IC kto to jest tam ten goscio co go poszukuje i wszystko bylo dobrze a on z nikad  dal mi AJ za MG ale nie wiem kiedy dalem MG...
Jeśli są, proszę zamieścić jeszcze do skargi dowód w postaci screenu, filmiku itp. http://img190.imageshack.us/img190/6272/samp023s.png , http://img401.imageshack.us/img401/2117/samp025v.png
Jaką karę proponujesz?: Zabranie admina

Offline

 

#2 2009-07-19 10:37:12

Thomas_Hemingway

Użytkownik

9468091
Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 85

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

No dobra to może ja wyjaśnię Celowałeś do niego pytałem się IC za co do niego celujesz nie odpowiadałeś więc i OOC pytałem co się tu stało nic nagle kolega zaczął uciekać więc go zatrzymałem chciałem wyjaśnić sprawę jak go zatrzymałem podjechałeś ty i zacząłeś strzelać przez szybę. Ja chcąc wyjaśnić sytuacje dałem tobie slapa byś go nie zabił jak napisałeś on podbiegł do Ciebie i zaczął ciebie bić więc i go slapnołem. Gdy to widzieliście powiiniście mi to wyjaśnić no ale ty swoje zacząłeś go ciągnąć napisałem /o Zaczekaj twoja odpowiedz "na co kurwa" dałem ci kicka na gówno z takim powodem bo mnie już to irytowało że mnie ignorowałeś. Kolejna sprawa zrobiłeś MG pokazało ci się ze pewna osoba jest podejrzana posiada broń bez zezwolenia no i wyświetla się nick więc spotkałeś tą osobę patrzysz nad głową jest jego nick no to to on zatrzymam go a w realu byś nie wiedział zresztą to bezsensowne poszukiwanie jest OOC. komenda /namierz również jest OOC czyli zrobiłeś MG.



Moje postacie
Thomas Hemingway zmienił obywatelstwo oraz tożsamość na Quarto Rodriguez lecz zaginą bez słowa ciało odnaleziono dwa tygodnie później w rzece.
Tom O'Connor Bogaty Amerykanin ma za sobą wiele przekrętów prawdopodobnie jest płatnym mordercą.Tak to ja jestem Levan taki Levuś ^^

Offline

 

#3 2009-07-19 11:26:48

Hatiras_Macca

Music Producer

5886823
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 36
Punktów :   
Wiek: 21
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: 666
Samochód: Cheehat warty 4 mln
Praca: Brak!

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

Ja tutaj widze RK i MG.
A Thomasowi nawet ja Chu** moge bo tak naprawde to on ma najwieksza wladze nad serwerem ;]

Offline

 

#4 2009-07-19 11:31:01

Thomas_Hemingway

Użytkownik

9468091
Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 85

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

Czyli mówię że to ja mam racje nie ON.



Moje postacie
Thomas Hemingway zmienił obywatelstwo oraz tożsamość na Quarto Rodriguez lecz zaginą bez słowa ciało odnaleziono dwa tygodnie później w rzece.
Tom O'Connor Bogaty Amerykanin ma za sobą wiele przekrętów prawdopodobnie jest płatnym mordercą.Tak to ja jestem Levan taki Levuś ^^

Offline

 

#5 2009-07-19 12:50:56

Ricardo_Bell

Lider

Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

hahaha MG... ja podszedlem do prezydenta i sie spytalem czy pracuje u niego ten goscio ktorego szukalem i ktory on jest a jak mi odpowiedzial no to wtedy zaczolem pisac IC do tego goscia ze nie ma pozwolenia itp... a nie czytalem nad nickiem tylko sie spytalem prezydenta czy pracuje u niego ten goscio i jak powiedzial ze tak to sie spytalem ktory to... To MG jest??? poczytaj co to MG...

Offline

 

#6 2009-07-19 13:04:01

Ricardo_Bell

Lider

Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

a ciekawe jakie RK???

Offline

 

#7 2009-07-19 14:01:50

Thomas_Hemingway

Użytkownik

9468091
Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 85

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

Nie masz dowodów <hahaha> mówiłem że zobaczymy kto z kogo będzie się śmiał. Do dziś mówiłeś że jestem adminem hehe jakoś mam go jeszcze ;p jak mówiłeś Pozdro Poćwicz ;] wielki Reper. W przeciwieństwie do Cieibe byłem adminem Na Lost Heaven czy Liberty Role Play ale ty nie znasz tych serwerów bo istniały 2 lata temu. A ja gram już w to prawie 4 lata jak jeszcze w polsce RP nie było.

Ostatnio edytowany przez Thomas_Hemingway (2009-07-19 14:04:06)



Moje postacie
Thomas Hemingway zmienił obywatelstwo oraz tożsamość na Quarto Rodriguez lecz zaginą bez słowa ciało odnaleziono dwa tygodnie później w rzece.
Tom O'Connor Bogaty Amerykanin ma za sobą wiele przekrętów prawdopodobnie jest płatnym mordercą.Tak to ja jestem Levan taki Levuś ^^

Offline

 

#8 2009-07-19 14:58:48

Ricardo_Bell

Lider

Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

hahah ja rp gram 2 lata prawie... i znam te servery... gta sa-mp gram z 4 lata.. i tez gralem na zagranicznych serverach rp z kumplami bo polskich nie bylo..

Offline

 

#9 2009-07-19 15:53:12

 Paul Ranio

Junior Admin

status 72183451
2497241
Call me!
Skąd: Rawicz
Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 371
Punktów :   
Wiek: 19
Pochodzenie: Los Santos
Numer Telefonu: Nr.Zastrzeżony
Samochód: Savanna-Tahoma
Praca: Purp'z
WWW

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

Dobra nie kłuccie się proszę was,obu was lubie ale nie kłuccie sie


http://r9.fodey.com/2065/88c3b3584c7341009e671ede96582ddd.0.gif
Pomogłem? Daj http://www.polski-rp.pun.pl/img/warn_add.gif
http://tmp1.glitery.pl/obrazki/210/42/1-Yamato-MushuServersLast-L-8480.jpg
Źle się zachowuje? Daj http://www.polski-rp.pun.pl/img/warn_minus.gif

Offline

 

#10 2009-07-19 16:36:11

David Ribery

Administrator

1672480
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 349
Punktów :   
Wiek: 25 lat
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: Nie pamiętam
Samochód: Radiowóz(dziwne, patrz dół xD)
Praca: Purp'z (Ballas)
WWW

Re: Skarga na Thomas_Hemingway

To jest skarga Paul, a to równa się z kłótnią, nie: "Kochany graczu serwera, ale Ty przecież zrobiłeś non-RP" Wszyscy by tak chcieli, niestety nie wszyscy potrafią zapanować nad nerwami

No dobra, do skargi. To prawda. Thomas Hemingway mimo że nie jest głównym administratorem serwera, to właśnie on ma największą władzę nad serwerem. Także skargi na niego są zbędne. Odbierzemy mu admina 4 level, on wejdzie z Head Adminem xD!! To tyle z mojej strony

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polski-rp.pun.pl