.::Last Life Role Play::.

Ogłoszenie

.
BLOG Z HUMOREM: WEJDŹ

#1 2009-08-13 21:52:25

Gregor_Leone

el Crack Total

12111804
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 178
Punktów :   
Wiek: 34
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: nie pamietam
Samochód: Limuzyna xD
Praca: LCN
WWW

Biografia na "zamówienie"

Robie biografie na zamówienie zupełnie darmowo!
Nalezy podać:

Imie i Naziwsko:
Data urodzenia:
Obecne miejsce zamieszkania:
Poprzednie prace:
Gdzie miszkałes przed obecnym miejscem zamieszkania:
Licencje:
Jaki "wątek" biografii szczególnie wyróżnić (np. Pierwsze urodziny, Pierwsza praca, Nardzodziny) :
Inne informacje, których nie wymieniłem :


Dane podawać pod tym postem

Ostatnio edytowany przez Gregor_Leone (2009-08-13 23:57:32)


www.ll-rp.pl

Offline

 

#2 2009-08-13 22:13:02

David Ribery

Administrator

1672480
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 349
Punktów :   
Wiek: 25 lat
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: Nie pamiętam
Samochód: Radiowóz(dziwne, patrz dół xD)
Praca: Purp'z (Ballas)
WWW

Re: Biografia na "zamówienie"

Imie i Naziwsko: David Ribery

Data urodzenia: 13.03.1984

Obecne miejsce zamieszkania: Ganton, ćwiartki 3/4

Poprzednie prace: Brak!

Gdzie miszkałes przed obecnym miejscem zamieszkania: Na ulicy

W którym roku sie urodziłes: Eee, 13.03.1984 (to chyba to samo co data urodzenia )

Licencje: Wszystkie. Prawo jazdy kategorii A

Jaki "wątek" biografii szczególnie wyróżnić (np. Pierwsze urodziny, Pierwsza praca, Nardzodziny) : Byłem gangsta jakich mało

Inne informacje, których nie wymieniłem : Tak naprawdę  dobry człowiek ze mnie był


Zrób mi biografię, a ja oznajmię na forum, czy jesteś w tym dobry, i dam plusika

Offline

 

#3 2009-08-13 23:59:52

Gregor_Leone

el Crack Total

12111804
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 178
Punktów :   
Wiek: 34
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: nie pamietam
Samochód: Limuzyna xD
Praca: LCN
WWW

Re: Biografia na "zamówienie"

David Ribery napisał:

Gdzie miszkałes przed obecnym miejscem zamieszkania: Na ulicy

Lol chodzi mi w jakim mieście? Załużmy LV i przeprowadzil sie do LS

Ostatnio edytowany przez Gregor_Leone (2009-08-14 00:00:07)


www.ll-rp.pl

Offline

 

#4 2009-08-14 09:01:30

David Ribery

Administrator

1672480
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 349
Punktów :   
Wiek: 25 lat
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: Nie pamiętam
Samochód: Radiowóz(dziwne, patrz dół xD)
Praca: Purp'z (Ballas)
WWW

Re: Biografia na "zamówienie"

Aha, mogłeś napisać w jakim mieście. Liberty City

Offline

 

#5 2009-08-14 12:36:52

Gregor_Leone

el Crack Total

12111804
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 178
Punktów :   
Wiek: 34
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: nie pamietam
Samochód: Limuzyna xD
Praca: LCN
WWW

Re: Biografia na "zamówienie"

David prosze twoja biografia ( napisz na gg jak bedziesz chciał jakies zdjęcia ) ( nie jest to biografia juz skaczona będę ją aktualizował )


Pewnego bardzo chłodnego poranka na świat w 1984 r. w Miejskim Szpitalu w Liberty City.Nazywał się David Ribery.
Jego rodzice Jack i Natasha.Mieszkali na południu miasta, w małym ale przytulnym domku.
David od małego lubił bawić się żołnerzykami, bardzo lubił sie strzelać pistoletami na kulki, kapiszony czy na rzutki.
Chodził do szkoły niedaleko swojego miejsca zamieszkania.Przeszedł szkoły z nie zadowolającymi wynikiami, ale nie powtarzał
żadnej klasy.Przez długi okres czasu nie umiał znaleść pracy, aż nie "nadział się" na niebezpiecznych członków gangu.
Szybko się z nimi zaprzyjażnił i spedzał dużo wolnego czasu.Uczyli go strzelać, bić się i zabijać.
Po pewnym czasie stał sie jednym z najgroźniejszych gangsterów w mieście.Potem postanowił się przeprowadzić na dzielnice
gangu.Od tego czasu aż do dzisiaj jest w gangu i nadal budzi postrach w mieście.
Więc może zacznijmy od początku:

Narodziny

Godz. 5:35 rano

Do szpitala zgłasza się rodząca kobieta z mężem po czym szybko lekarze wywożą ją na "porodówke".

Godz. 9.00 rano

Po długo trwających cierpieniach matki, wreszcie na świat przychodzi mały David.

Przez kolejne 7 dni matka (Natasha) razem synem wychądzą ze szpitala i wyruszają do domu.
David urodził się zdrowy i szczęśliwy.

[/size]

Pierwszy raz w domu

Natasha razem z synem przyjechała do domu.David miał już naszykowany pokój, a w nim łużeczko, kolorowe tapety i przerózne
zabawki.David bardzo sie ucieszył, szczególnie jego uwage zwróciły figurki żołnierzyków, które były pukładane na meblach.
David w swoim pokoju bardzo lubił sie bawić, dlatego Natasha była zmęczona pilnowaniem Davida'a, więc państwo Ribery
postanowili zatrudnic opekunke

Poszukiwanie i zatrudnienie niani

Jack szukał opiekunki na wszelkie sposoby : rozdawał ulotki, rozwieszał plakaty na słupach i nadawał oglłoszenie do medi.
Nic jednak nie przyniosło rezultatów, aż do pewnego czasu.Po tygodniu zgłosiła się pewna pani, która byla przedszkolanką.
David ją polubił, chętnie się z nią bawił, uczył się mówić i wiele innych rzeczy.Opiekunka zajmowała się Davidem, aż do 3 roku życia.
Wtedy David nie potrzebował już większej opieki, poniważ większąść rzeczy umiał robić sam.

Szkoła i dorastanie

David przeszedł szkoły z niezachwycającymi wynikami, ale nie powtarzał żadnej z nich.Już od pierwszej klasy dzieci go lubiły.
Często wychodził na podwórko bawić się i grać w koszykówke.W wieku 19 lat wyprowadził się do Los Santos, gdzie często przebywał na terenie gangu,
interesował się nimi i rozmawiał.Po pewnym czasie, dowódca gangu zaproponował mu dojście do gangu.Koledzy z gangu uczyli go jak zabijać, bić sie i
strzelać.Po pewnym czasie David miał już własne ofiary, a za miesiąc budził postrach wsród ludzi.

David jako najgroźniejszy gangster w mieście

David był najgroźniejszym gangsterem w mieście, policja szukała go prawie 2 lata.On jednak nie dając się złapać, co chwila zmieniał miejsce zamieszkania,
samochód i "przezwisko" (ksywke).Policja dawała za niego nagrody w wysokości 200000$ i wywiesiła ponad 700 plakatów na całym Los Santos.
David chociaż był poszukiwany w całym Los Santos dalej popełniał przestepstwa takie jak : kradzieże, zabójstwa czy włamania.Po nastepnym miesiącu
David przybył na teren gangu gdzie był szanowany za taki wyczyń.David wkańcu się uspokoił ale nie na długo, ponieważ za trzy tygodnie razem z gangiem
zrobił wielki "skok" na bank za co był poszukiwany, aż rok.

Licencje

Po pewnym czasie gdy o Davidzie już każdy zapomniał (w wieku 24 lat) David poszedł do urzędu wyrobić licencje, bo jak uważał wcześniej
"Jestem w gangu to po co mi licencje?" i tak samo mówili mu jego przyjaciele.David troche się bał, że go ktoś rozpozna, ale jednak nic takiego nie miało miejsca.
Spokojnie wyrobił licencje i odszedł.

25 urodziny Davida

Urodziny były krótkie ale fajne.David od swojego szefa dostał dom, a od kolegów pieniądze.Potem wszyscy pojechali się bawić do klubu.
I około godziny 23:00 wszyscy wyszli już po narkotykach i całkowicie "opici". (Troche krótko ale nie wiem co by dało się jeszcze napisać)

David dzisiaj

David dzisiaj ma swój dom, i mieszka na Ganton.Teraz stara się bardziej być kulturalnym i dobrym.
Jego rodzice mają się dobrze i mieszkają w Liberty City.


www.ll-rp.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
archiwizacja pamiątek rodzinnych konstrukcje dachowe radom