.::Last Life Role Play::.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

.
BLOG Z HUMOREM: WEJDŹ

#1 2009-07-31 17:41:40

Max_Nucklear

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 99
Punktów :   
Wiek: 25
Praca: National Guard LD

Podanie LD NG na new mapce

OOC:
Imię:Michał
GG:10877386
Wiek:26
Doświadczenie RP:9,5/10
Dlaczego chcesz zostać liderem frakcji?:Ponieważ myślę że byłbym dobrym liderem frakcji NG
Dlaczego mielibyśmy wybrać Ciebie?:Ponieważ dobrze znam RP niemam skarg ani warnów przez 76 godzinny okres grania na serverze (na wcześniejszej mapce)
Jakie będzie Twoje zachowanie IC ?:W sposób RP nie można sobie latać hydrą "Bo mi się Nudzi"
Czy znasz podstawowe pojęcia RP ?:Tak znam wszystkie pojęcia RP np DT,DB,DM,BH,RK,CK,CK2 itd...
Czy znasz podstawowe pojęcia RP ?:TAK


IC:
Imię i nazwisko:Max_Nucklear
Wiek:26
CV:CV:Max Destroyer urodził się w małym miasteczku blueberry jego ojciec John był porządnym człowiekiem niestety jego matka zmarła podczas porodu.Maxowi było strasznie smutno z tego powodu codziennie siedział w swoim pokoju odrabiał lekcje albo leżał jego ojciec próbował temu zaradzić lecz nic nie mógł wymyślić pomyślał że kupi mu wymarzonego quada lecz miał problemy z kredytem i nie było go stać na ten zakup.Kiedy Max skończył 18 Lat znalazł pracę i zarabiał na nowy dom.Jego ojciec nie miał już problemów z kredytem i dorzucił mu troche pieniążków na nowy dom.Max przeczytał w gazecie że w Los Santos są atrakcyjne domy w dobrej cenie spakował swoje rzeczy pożegnał ze smutkiem i łzą w oku ojca.Poszedł na przystanek kolejowy tam poprosił o bilet na pociąg do los santos pociąg odjechał z Maxem.Kiedy Max był na miejscu poszedł w strone banku aby wpłacic pieniądze zaraz mieli zamknąć bank tak więc Max zaczął biec miał do wyboru krótka ciemną uliczke lub długi chodnik.Max bez wachania poszedł w ciemną uliczkę nagle ktoś mmu podstawił nogę i max się wywrócił został ogłuszony.Kiedy się obudził nie miał przy sobie nic pieniędzy komórki nawet torby na szczęście miał w kurtce kieszen z paroma banknotami Max wyszedł z uliczki i postanowił ułożyc swoje życie od nowa...

Offline

 

#2 2009-07-31 17:57:27

Gregor_Leone

el Crack Total

12111804
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 178
Punktów :   
Wiek: 34
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: nie pamietam
Samochód: Limuzyna xD
Praca: LCN
WWW

Re: Podanie LD NG na new mapce

Ja nie mam duzego znaczenia co do podań ale wystarczy sie wpisac do tematu "Liderzy" i lider nie przepada...

((Tak mi powiedział Yamato Mushu ))


www.ll-rp.pl

Offline

 

#3 2009-07-31 22:17:24

Max_Nucklear

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 99
Punktów :   
Wiek: 25
Praca: National Guard LD

Re: Podanie LD NG na new mapce

Aha bardzo ci dziękuje za odpowiedź

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polski-rp.pun.pl najlepszy pracodawca golden retriever schronisko materace koło