.::Last Life Role Play::.

Ogłoszenie

.
BLOG Z HUMOREM: WEJDŹ

#1 2009-07-26 22:07:38

Dilly_Sanders

Użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-07-26
Posty: 20
Punktów :   -1 
Wiek: 39
Pochodzenie: San Fierro
Numer Telefonu: Zastrzeżony
Samochód: Limuzyna, rządowe wozy
Praca: Prezydent

Podanie na lidera rządu

Witam!

Chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na lidera rządu. Wielu już było prezydentami po to, aby zarabiać duże pieniądze, ale ja chce nim zostać po to by zmieniać miasto Los Santos. Zmieniać je na lepsze. Miałem do czynienia z tym zawodem już na kilku serwerach, które później ogłosiły swój upadek. Mi ta praca się ciągle nie nudzi.

Co zrobię dla miasta?

Załóżmy, że jedziemy ulicą prowadzącą z lotniska do granicy LS-SF. Za nami radiowóz. Przez megafon słyszymy słowa: - Zjedź na pbocze! Zjeżdżamy, a policjant wypisuje nam mandat za przekroczenie prędkości. Zdziwieni odjeżdżamy i jedziemy jak żółw, aby na pewno nie jechać za szybko. To jeden z problemów miasta Los Santos. Wyznaczę drogi szybkiego ruchu i ustalę ograniczenia prędkości dla innych dróg w mieście.

Kiedy w mieście zacznie roić się od ludzi postaram się dogadać z Taxi Cab o uruchomieniu linii autobusowej. Każdy będzie mógł wsiąśc na dowolnym przystanku i jechać tam gdzie linia prowadzi płacąc tylko za stałą cenę biletu.

Wiele mam w głowie pomysłów i zamierzam je wykorzystać po zostaniu prezydentem.

IC:

Imię: Dilly
Nazwisko: Sanders
Wiek: 39
Miasto zamieszkania: Los Santos

OOC:

Imię: Krzychu
Wiek: 19
Jak oceniam swój poziom rp [1-10]: 9
Miasto zamieszkania: Olsztyn

Pojęcia:

RP - Role Play - Gra odpowiednia do reprezentowanej postaci. Czyli, na serwerze RP jesteśmy powiedzmy policjantem więc zachowywujemy się jak na policjanta przystało nie kręcimy się z mafią itp.

NON-RP - Non Role Play - Na serwerze robimy rzeczy takie których byśmy nie zrobili w realnym życiu.

OOC - Out Of the Character - Wszystko ( pojęcia, czat, komendy itp. ) co niezwiązane jest z grą.

IC - In Character - Wszystko ( pojęcia, czat, komendy itp. ) co związane z grą.

MG - Meta Gaming - Wykorzystywanie informacji z OOC
PG - Power Gaming - Wymuszanie niechcianej sytuacji RP na przypadkowym graczu, np. /ja Popycha Janka tak, że przewala się na ziemie

DB - Drive By - Strzelanie za okna kierowcy

DT - Drive Thour - Strzelanie za okna pasażera

CN - Celebrity Name - Imie sławnej osoby

NJ - Ninja Jacking - Kradzież samochodu kiedy kierowca znajduje się w środku

Ostatnio edytowany przez Dilly_Sanders (2009-07-26 22:13:01)

Offline

 

#2 2009-07-27 10:28:25

David Ribery

Administrator

1672480
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 349
Punktów :   
Wiek: 25 lat
Pochodzenie: Liberty City
Numer Telefonu: Nie pamiętam
Samochód: Radiowóz(dziwne, patrz dół xD)
Praca: Purp'z (Ballas)
WWW

Re: Podanie na lidera rządu

Przyjęty, gratuluje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset studio woj. kujawsko-pomorskie najlepszy pracodawca golden retriever schronisko materace koło